Rekrutacja


Przedszkole Montessori

Indywidualiści. Wrażliwcy. Mikroświaty odmienności. Wielcy mali ludzie od 2,5 do 6 lat. Tak postrzega się dzieci w Przedszkolu Montessori w Mierzynie. Indywidualny tok nauczania dla każdego dziecka, nauka bez wysiłku, brak rywalizacji. Sposób w jaki dzieci się uczą, przesądza kim będą.
Rekrutacja na rok 2019/2020 - trwa. Dołącz już dziś!
Dzieci zapisywane są na podstawie kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo mają
* dzieci  od 2,5 roku.
Zainteresowani rodzice proszeni są o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w celu umówienia spotkania oraz wypełnienia karty zapisu dziecka.

Drogi Rodzicu!
1. Możesz wypełnić kartę rekrutacji elektronicznie
2. Jeśli masz wątpliwości, pytania, wolisz spotkać się osobiście zadzwoń - tel 501 30 30 15 Chętnie udzielimy odpowiedzi i umówimy się z Państwem na spotkanie.

Kwestionariusz elektroniczny:

 http://nabor.szczecinmontessori.pl/formularz/formularz.php

[pobierz] 0.3 MB karta-zgloszenia-dziecka-do-przedszkola-29

Karta zgłoszenia

Żłobek Montessori

W odpowiedzi na zainteresowanie naszą placówką  ruszyła grupa żłobkowa Montessori. Przyjmujemy  do niej dzieci w wieku od 1,5 -2,5 lat.

 

Żłobek Montessori to miejsce, w którym  Państwa pociecha odnajdzie radość,  indywidualny rozwój, poczucie własnej wartości,  ale też akceptację, bezieczeństwo i edukację w duchu pedagogiki Marii Montessori. Oferujemy bardzo dobre warunki, przyjazne dziecku i rodzicom.

Dzieci, które ukończą 2,5 lat  automatycznie mają miejsce w "Przedszkolu Montessori", w którym mają możliwość kontynuacji edukacji w tym samym duchu.

 

"Najwazniejszy okres w życiu to nie czas studiów uniwersyteckich, ale pierwszy okres, od narodzenia do szóstego roku życia" M. Montessori.

[pobierz] 0.3 MB karta-zgloszenia-dziecka-do-zlobka-29